|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 24-Hour Service |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Material | ABS |
| Product Size | L152* W60* H38 mm |
| Battery | 2000mah 7.4V |
| Heat Dissipation | Yes |
| Pressure | 0-150psi |
| Charging Time | 3-4hrs |
| Power Bank | Yes |
| Working Mode | Automatically |
| LED Torch | YES |
| Life Span | 600 hrs |
| Superiority | Portable/Large battery capacity/Large Screen/Easy operation |





Q1:What are the payment terms?